Bu sayfa : 672 kez ziyaret edilmiştir.
DURMUŞOĞLU NAKLİYAT
Müşteri Memnuniyeti Anketi

Müşteri memnuniyetinde amacımız müşteri talepleri doğrultusunda şirketimizin tüm birimlerinin yönlendirilmesi , desteklenmesi ve müşteri beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Müşteri memnuniyeti ölçümleri neticesinde tatmin oranının yüksek bulunması , en önemli ilkelerimizden biridir.

Sizlerin memnuniyeti ile büyüyeceğimizin bilinci ile hareket ederek müşteri memnuniyeti yolunda sizlerden gelecek tüm eleştiri , fikir , görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz.

Lütfen aşağıda belirtilen konularda Durmuşoğlu Nakliyat ile ilgili memnuniyet derecenizi uygun kutuyu işaretleyerek belirtiniz. Eğer memnuniyetiniz çok az ise "1" rakamının altındaki kutuyu ; çok fazla ise "5" rakamının altındaki kutuyu işaretleyiniz.

Elbette "1" ile "5" numaralı kutular arasında , düşüncenizi en iyi yansıtacak , herhangi bir kutuyu işaretleyebilirsiniz. "2" rakamı fena değil "3" rakamı kararsızım "4" rakamı iyi olduğunu belirtir.

1 Durmuşoğlu Nakliyat’ın vermiş olduğu hizmetleri topyekün olarak değerlendirdiğinizde , genel olarak Durmuşoğlu Nakliyat’tan ne derecede memnunsunuz?
 

2 Durmuşoğlu Nakliyat’tan satın aldığınız hizmetlerin maliyeti ile, bunların size sağladığı değeri karşılaştırdığınızda memnuniyetiz nedir?
 

3 Satın aldığınız hizmetleri düşünerek, Durmuşoğlu Nakliyat’ın en büyük rakibinin hangi firma olduğunu düşünüyorsunuz?
 
4 Rakibimizin hizmetini geçtiğimiz iki yıl içinde aldınız mı?
 

5 Rakibimizin çalışanlarını , verdiği hizmetleri topyekün olarak değerlendirdiğinizde , genel olarak memnuniyetiniz nedir?
 

6 Durmuşoğlu Nakliyat satış temsilcileri ile ilgili memnuniyetinizi aşağıda belirtilen hususlarda nasıl değerlendirirsiniz?
 
6.1 Teknik bilgi seviyesi :

6.2 Sektörümüzdeki uzmanlık düzeyi :

6.3 İşinizin yönetiminde etkili olacak yeni fikirler sunma :

6.4 Hizmet planları :

6.5 Gereksinimlerinizin zamanında ve eksiksiz karşılanması :

6.6 Satış desteğini sürekli olarak sağlama :

6.7 Taahhütlere uyulması :

6.8 Satış temsilcilerinden genel olarak memnuniyetini :

7 Durmuşoğlu Nakliyat satış temsilcileri ile ilgili belirtmek istediğiniz diğer hususlar
 
8 Durmuşoğlu Nakliyat’ın vermiş olduğu hizmetler ile ilgili memnuniyetinizi aşağıda belirtilen hususlarda nasıl değerlendirirsiniz?
 
8.1 Sistemin genişleyebilme veya değişiklik tatbik edebilme olanakları :

8.2 İşlem hızlılığı ve verimliliği :

8.3 Güvenilirlik :

8.4 Zamanında Teslimat :

8.5 İletişim :

8.6 Değişik ihtiyaçlara cevap verebilme :

8.7 Hizmetlerimizden genel memnuniyetiniz :

9 Durmuşoğlu Nakliyat’ın vermiş olduğu hizmetler ile ilgili belirtmek istediğiniz diğer hususlar
 
10 İlginiz olan tüm Durmuşoğlu Nakliyat çalışanlarının, sizin memnuniyetinizi sağlayacak davranış ve gayretleri ile ilgili memnuniyetinizi nasıl değerlendirirsiniz?
 

11 Durmuşoğlu Nakliyat’ın şirketinizle yapmakta olduğu işleri geliştirmesi için tavsiye ve önerileriniz nelerdir?
 
 
Size uygun ise , lütfen aşağıda belirtilen bilgileri doldurunuz . Böylece belirli gereksinimlerin daha iyi anlaşılması sağlanmış olacaktır.

Adınız Soyadınız :
Email Adresiniz :

Sizlere daha iyi hizmetler verebilmek amacıyla hazırladığımız bu anketi doldurma zahmetine katlandığınız için teşekkürlerimizi arz ederiz.Bu sayfa : 13437 kez ziyaret edilmiştir.