Durmuşoğlu Nakliyat

Hakkımızda

2008 yılında, 30 yıllık dış ticaret ve uluslararası nakliyat tecrübesiyle kurulan firmamız, bu sektörlerde Türkiye ve Gürcistan’da bulunan önemli ve güvenilir iş ortakları ile hizmet vermektedir.

Firmamız farklı sektörlerdeki satış tecrübesi sayesinde ihracat ve ithalatta bölgemizin en önemli firmalarından biri konumunda bulunurken, 2014 yılından Doğu Karadeniz bölgesinin önde gelen ihracat firmalarında birisi konumundayız.

Güvenilir, genç, dinamik ve alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız; sorunsuz ve genç filomuz ile ürün tedariği ve nakliyat konusunda sınır tanımaksızın sizlere hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz alanlarda Ar-Ge faaliyetleri yürüterek yenilikçi gelişimleri sağlayıp; müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunup, karşılaşabilecekleri sorunları en hızlı ve akılcı yöntemlerle çözerek paralel yatırımlarla bölgede istihdam sağlamaktır.

Vizyonumuz

Hedefimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunarken, hizmet ağımızı genişletmek; çalışanlarımıza kendilerini geliştirebilecekleri ortamı yaratmak; bu özellikleriyle tedarik zincirinin sürekliliğini sağlayıp sektörün lideri olmak ve gelişimimiz ile birlikte çevre ve insan sağlığına duyarlı olarak sürdürülebilir hizmet sunmaktır.
Scroll to Top